Jump to content

gastons

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

gastons last won the day on January 24

gastons had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About gastons

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Iemet man PM Kis35 kontaktus ja tev ir lūdzu
 2. Un kārtējas fake bildes..nu riktīga kaza.,pie sarakstes apgalvo ka bildes 100% vinas peronīgās..besī tadas šmaras! Vai tiešam vina ir tik briesmīga ka nedrīkst sevu bildi rādīt..
 3. I'm a beautiful, young and intelligent girl. I'm open-minded, sexy with natural body. You'll get high-class service, without rush and with a pleasant talk before. I'm very cautious about anything that will happen between us! I'm available for an outcall on weekends. Contact me - arielriga666@gmail.com T.20281418 sludinas ari 4sex.lv :https://www.4sex.lv/?do=lv,Users,Profile,,278934 It kā no D-pils,bet brivdienas šāt,tad ierodas Rīgā,vietas neesot 80 euro/h Lūdzu padalieties ar Info ja kāds ir apciemojis.
 4. Biju iegriezies kadus menešus 6 atpakal..! Līdzība ļoti maza..dzīvē izskatās pelēka pele..nekāda..loti tieva ne pupi ne pakaļa..ar dzelteniem zobiem..piedavaja itkā tikai masažu.... Es nepaliku..
 5. Pastāstiet Liepājnieki..kas isti ir ar šo jaunkundzi... Pieņem oskara kalpaka ielā..sarakstē bildes atsūta cik vien vēlies...it kā vis ļoti liecina par realu..bet tas parskaitījums pitms tikšanas..nu galīgi neievieš uzticību.. Dažas no bildēm ko sarakstes laikā atsūtija..Diana saucot
 6. Apciemoju šo sievieti katreiz kad vina ierodas LV..! Ka jau ieprieks minēts nav pirmā svaiguma..un sievietes krietni pec 40 noveco strauji..,ko es ari pamanīju ar viņu tiekoties laiku pa laikam ik pec 4-5 meneši. Sievietei ļoti izteikti gurni..salīdzinoši ļumīgi..bet lielo gurnu cienītajiem varētu patikt,krutis mazas,patukšas! Vēders nedaidz nokāries, strijas...! Atieksme ļoti patīkama,sieviete pieklājīga,pozotīva,simpātiska un komunikabla.vis bija superr lidz pedējai reizei..kad tikkāmies...! Fucking hell...tādu zivju smaku es vēl nebiju piedzīvojis...nu pilnīgs p**ģ**s.....gandrīz izrāva..kautkā saņēmos un finišēju....Un aizmuku no turienes uz neatgriešanos...
 7. Jā...Šitā man ari interesē,padalās ar info ludzu kurs ir bijis.
×
×
 • Create New...