Jump to content

heiviks

Members
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

heiviks last won the day on July 5 2012

heiviks had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

3 Followers

About heiviks

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Sieviete+Vīrietis
 1. Nav manīta jau ilgāku laiku.
 2. Viss ar šo kundzi pa vecam? Kāds ir bijis gada laikā kopš pēdējā ieraksta?
 3. Bikur Holimā vairs viņas nav. Kāds nezin vai kaut kur pieņem? Pirms laika zvanīju, bija atslēgts.
 4. Beķereja daudz ko izskaidro Man pēkšņi likās, ka kaut kādu jaunu fetiša virzienu esmu palaidis garām.
 5. heiviks

  27118118

  Koņčas - tas ir nopietni
 6. Parasti pieņemts, ka mācekļa darbs maksā mazāk nekā meistara darbs - jo māceklim(ei) nav meistara pieredzes, kuru tikai ar entuziasmu nevar aizstāt. Ja uzreiz noliek fakta priekšā, ka vēl tikai mācās, tad tas jau ir pamatots attaisnojums sūdīgai masāžai un ja vēl ir jālūdzās, lai krūtis izkrata... Paldies kungiem par atskaiti, pats tikai iedomājos - cik tad būtne gribēs par seansu, kad būs visu mākslu būs kārtīgi apguvusi?
 7. Tur kaut 50 uzmet, tantuks jaunāks nepaliks
 8. Esmu bijis un esmu palicis, bet piekrītu Setauto diagnozei - ir ļoti jāgrib izšauties, lai paliktu. Mute tantukam ciet neturās, kaut kādu hujņu stāsta masāžas laikā. Masāža nekāda, glaudīšana ar eļļu. Happy Endinga laikā nācās viņai aizrādīt, lai krānu masē ar stiprāku spēku un tieši pirms šāviena gandrīz vai uzrēcu, lai stiprāk rausta, ko viņa arī izdarīja. Un tikai neprasiet vai var vēl ko sarunāt - man tādas vēlmes nebija.
 9. Jūs te vīri par augstajiem plauktiem esat ņēmušies. Mans stāsts sākās ar - reiz, kādus daudzus gadus atpakaļ.....tāpēc neieslīgšu nevajadzīgās detaļās. Maukas ņēmu no ielas, Porto centrālās stacijas rajonā. Protams, pirms tam neaizmirstot iziet cauri Ribeira rajonam un iegādājoties stimulējošās vielas. Pēc tam uz kādu viesnīcu vai rezidenci (īres dzīvoklis). Ņēmu šmigu un bieži pērkamās dāmas palika līdz rītam. Cik maksāja - jau neatceros, naudu toreiz vēl skaitīja Escudos. Taču taisnība ir, tur var sastapt tiešām skaistas sievietes. Un drīzāk pat ne etniskās portugālietes, bet brazīlietes, āfrikānietes, spānietes utt.
 10. Jā, es arī biju paciemojies pie šīs daiļavas. Pie visa Damn aprakstītā grūti ko pielikt klāt. Dzīvoklis švaks,duša arī. Kamēr es biju,bieži gāja uz otru istabu,aizbildinoties ar to ,ka man negrib traucēt,kamēr dušojos,pārģērbjos.Iespējams,ka tanī istabā pelna naudiņu ar web chatu ar kuru labi piestrādājot droši var nopelnīt vairāk nekā veicot masāžu. Otrreiz neiešu.
 11. Intelektuālais īpašums - Ha! Nodoklīši ar drošs nav nomaksāti. Vēl jautājums, vai neizmanto zemauga puišus. Modeļa pases dati diez vai tiek reģistrēti. Policistu kungi varētu nedaudz piežmiegt. Jāpameklē tāda tipa saitiņi caur proxy. Parasti tiek nobloķēti konkrētām vaklstīm.Tā pat kā http://1.hidemyass.com/ip-2/encoded/Oi8vd3d3Lm15Y3V0ZXRlZW5zLmNvbQ%3D%3D&f=norefer kur ir 100% LV meiteņu.
 12. Redz kur uzraku tepat forumā par viņu.Cits numurs tikai: http://www.xtra.lv/topic/3595-28887445-jurmala/
 13. Pēc tava ieteikuma - pamēģināšu Būs kas jauns vismaz
 14. Uz šito jau sen skatos Sludinās ka esot divi augstākās izgl. diplomi - med un inženierzinātņu Uz bildes jau diezgan interesanta izskatās.. Pupeļu masāža arī arsenālā?
×
×
 • Create New...