Jump to content

Fuck

Members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

1 Follower

About Fuck

 • Rank
  Advanced Member
 1. Sveiki! Kādam ir info vai Lelde vēl ir apritē? Pēdējie ieraksti ir vairāk kā gadu veci.
 2. Es uzdevu jautājumu tiem, kas ar viņu ir tikušies. Ir pilnīgi skaidrs, ka "tētuks" ar viņu nav ticies. Ko man atbildēt uz jautājumu - kur tu viņu izrāvi? Un kāda tam jēga?
 3. Sveiki! Kādam ir bijusi pieredze ar Limbažu čigānieti Sanniju?
 4. Sveiki, vai ir kādas atsauksmes par šo dāmu: Aicinu tevi uz romantisku tikšanos Rīgas klusajā centrā! Esmu slaida,kopta, simpātiska,kaislīga brunete, man ir 27 gadi, augums 167cm, 50kg. Piedāvāju masāžu, orālo, klasisko,anālo..1h/150EUR..Ja esi zolīds kungs, kurš vēlas atslābināties un izbaudīt kaislīgus mirkļus kopā ar mani, zvani un vienosimies par randiņa laiku. Dzīvoklītis ir kopts, kārtīgs, omulīgs.. .un bilde atbilst realitātei. Uz tikšanos Tā kā bilde nav īsta, tad nepievienoju.Atrašanās vieta - bijusī Klijānu (tagad adrese pārsaukta par Kluso ielu) ielas slavenā māja.
 5. Adele vēl vispār darbojās. Vairs nevienu sludinājumu nemana...
 6. Kāpēc ir jāpiedirš forums ar to ir vai nav vērts maksāt? Cilvēks prasīja padalīties ar info ar smukām meitenēm virs 150 eur. Ja nevienam nav varianti, tad nafig kkādu beztēmu te likt iekšā. Man arī interesē vai bez Adeles un vēl 5 apspriestām meitenēm ir pieejams.
 7. Visi komentāri par meitenes prāta spējām! Super! Var būt kāds ir arī citas lietas testējis? Pēdējā laikā bieži sludinās. Piedāvājums plašs, cenas demokrātiskas. Varētu kādu komentāru pa lietu.
 8. Naltaly (24 gadi) - 12nataly34@gmail.com Молодая красивая стройная девушка ищет мужчину до 48 лет, готового поддержать материально. Cenās no 150-200 eur par tikšanos. Pēc foto - simpātiska meitene. Kāds ir bijis?
 9. Ko nozīmē labs anālais? Anālais ar skaistu meiteni?
 10. Un kā tu nonāci pie šāda secinājuma, ka tur kkas notiek?
 11. Nahuja lielākā daļa topiku tiek piedirsti ar spamu? Šis topiks nav ne par sievietēm ar lielo burtu, ne maukām ar mazo, bet par konkrētu tematu! Un pēc tam no dinozauru puses ir neapmierinātība, ka jauniņie cepj augšā jaunus topikus. Sākot ar mūsu populārākās meites kārtējo reklāmu šjā topikā nav neviens post pa tēmu. WTF? Uztaisat topiku - formums un čatojiet.
 12. Bildes - feiks (arī tās, ko privāti sūta). Piedāvāju vispirms satikties - ko ne par kam negribēja.
 13. Nē, pieņem Klijānu ielā un nr 25344424
×
×
 • Create New...