Jump to content

zorotito

Members
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

zorotito last won the day on August 31

zorotito had the most liked content!

Community Reputation

43 Excellent

3 Followers

About zorotito

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tas meitēns ir traks. Labā nozīmē Es sabremzejos, jo kas tads bija wou. Bet nu nakamo reiz izmantosu pilnu piedavajumu paketi. Vina teica, ka atcerēšoties pēc mēneša.. tad jau manīs. P.s Problēmas satikt?? Nu nezinu... Viss kā pēc pulksteņa un bez liekiem jautājumiem.
 2. Narcisus nav iespejams normāli iztvert. Vienīgie kas izklaidētas, tie esam mēs. Tu čīksti. Bet protams vitāli svarīgi ir paziņot, ka īstenībā Tev pie pakaļas, un Tu īstenībā esi tas, kas smejas par pārējiem. Visu cieņu.! P.s Protams, ka Tev ir vienalga. Sēdēt līdz 12 un refrešot. Pilnīgi vienaldzīgi :D
 3. Atslābsti puis. Saprotu, ka google iesitot ,, deepthroat,, 37 cm penim uz reiz izleca meitene. Ta vina rij visu sākot ar tavu štangu un beidzot ar kuģa parkošanās tauvu. Viņa vispār sev neatsaka. Neko un nekad. Par skanstes ielas tramvaja projekta apstadinašanu esi dzirdejis? Ari aozdoma uz meiteni. Rij visu!! Publiskajā telpā!! Iedomājies??Saprotu, ka arī Tu iztēlojies dažādus veidus un variācijas. Ndod dievs klasesbiedreni uz dinķa uzsēdināt un caur viņas muti sev galu noskūpstît. Pareizi dari, ka rūpējies. Bet samierinies, pat maukas labas Tevi atraida. Tādu veiksmīgu apolonu. Salrotu arī, ka nēsi augstprātīgs. Nevērtē nevienu pec izskata. Man ar tāda pati problēma. Kka jau jāsadzīvo ar parasto tautu. Nu žēl jau ir, bet ko darisi. Visi nevar piedzimt veiksmīgi. It kā žēl, it kā vienalga. Bet pat es, Tavus postus lasot kupri uzmetu. Vienkārši tāda nolemtības un mazvērtības sajūta pārņāma. Vail iedomāties, cik biedri no portāla izdzēsīsies. Vienam te 15 cm tikai esot!! TU IEDOMĀJIES?? 15 CM KARL!!!! Tev protams kājas īkšķa falangas muskulis lielāks. To es saprotu un pazemīgi noliecos. Pēc Tavas čīkstēšanas šeit dienas garumā- pareizi darīja. Pilns rubulis Tev nav. Butu no cita nr uzgriezis, macijies no kļūdām un mēginājis vēl. P.s Lūdzu vakarā kreklu novelc normāli. Parasti pa herakla modei tikai sasprindzina krūšu muskuļus. Pogas un driskas pa gaisu. ApsedĀs ar dinķi un iet gulēt.Viss jau forsi. Bet kaiminiem stikli jāmaina puis.
 4. Vina jau Tevi bus aizmirsusi pec divam dienam. Sapņotājs Atbrauci, izšāvi riekstus, aizbrauci. Viss. Tas nav priekšnosacījums uzvesties tizli. Bet ari ceret uz drauga plecu un novērtēšanu nevajag. Ne vinai orgasms no Tevis būs, ne kā. Pasukas cibriku, ielaidis starp kājām. Pateiks paris komplimentus, noelsisies paris reizes. Un Čau!! Tu ar smaidu sejā pametīsi lokāciju. Domāsi. Bla ka vinai bija labi. Noteikti kko tadu nebija darijusi. Atbrauksu vel. Pec menesa atbrauksi un vina teiks- sveiks. Tu teiksi- čau!! Neatceries??? Viņa- nu varbūt. Labi ej dušā....... Kkā tā.
 5. Vienigi ja klasesbiedrene senāk ir devusi pa velti, un tagad jamaksa. Tad gan tracis jācel!!!! Kas tā par lietu!!!
 6. Ar sievietēm tā tipa nav jārunā. Bet jāizmanto pakalpojum. Vel izjauta, ka mammu un teti sauc. Ja gribēs, pati parunasies. Kà kaķene. Sāk diskrēti. Iztausta cilveku. Un beigās normāli pa dzīvi parunajām. Vel labāk nopisamies. Vinas pasas atradis kontaktu. Nu ja klasesbiedrene- tad izpis vinu. Vina tac nestastis visiem, ka strādā šādà sfērā un uzrāvās uz pazinu. 1) ko piedava 2) cik 3) kur atrodies. 4) laiku. Viss. Nekas vairak nav jajauta
 7. Vinas pasas meklē. Un ja kadam vajag lai komunice paši. Vaur pm. Starība ie nedaudz ko?? Gudriniek. Man ir dudibas gan sarba, gan privatais. Kadam dodu ?? Starpība ir, pati bazas virsū, vai nekur nesludinas, neuzbazas, bet ir runājama. Taja 4sex pasi sazinaties un jautajat. Gudriiniek
 8. Ieejat taja 4sex un sadabujoet pasi. Del tādiem, kas dala bez saskanosamas kontaktus, ka nesludinas meitene. Vinu sak bombardēt. Nu jau nr gatava mainīt. Jums ar galvu viss ok?
 9. Kāds margo ir darbinajis? Cik noprotams viesstrādniece https://girlsofriga.lv/lv/profile/37128015593
 10. Kas visu laiku puh sludinas?? Baiba kkada. Saspamojusi pilnu portalu. Ir kāds izbraucis ar viņu?? Dudiba ar bandu tikai nolidusas pelekaja zona. Kip nedodam vairak utt. Bet pa kluso seit pat vestules piedava savu vaveri palurkāt!! Bet pa kluso.
 11. Tatad. Lasam ļoti uznanīgi. ĻOTI!! ir nr. Jarunā pašiem. Piselīga un dod. Par atlīdzību, pec tam jaunvar runat.valmierā. Nesludinās nekur. Tikai apmaiņā pret tādu pašu reālu variantu. 2x esmu jau apkasts. Un meitene dusmīga, jo peksni vesels bars uzrodas. Tātad lasam ļoti uznanīgi. Jebkādas atkāpes tiks ignorētas. Ja ir kas reals. Gadi lidz 40. Ne resna. Kas dod. Velams kadu bildi. Pretī 33 gadigu ar šauru pīzdu piespēlēšu. Vai jums viņa dos. Vai nedos. Tas ir jūsu pašu ziņā. Lai pati lemj Un nebombardējat bezjēdzīgi. Tā jau pusvecenes esat aizviedējuši ar slimām tieksmēm un šantažēšanu. Tapēc arī nav ko pist vairs valmierā. Dēļ pāris idiotiem. Kam rokas vajadzētu salauzt, ja godīgi.
×
×
 • Create New...