Jump to content

glamurla

Members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

glamurla last won the day on November 25 2011

glamurla had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About glamurla

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 1. Biju uz testa braucienu, bildes īstas no tās pašas atrašanās vietas, taisītas no vislabākajām pusēm, sapratu ka baigi komplekso no savas fasādes, seja man patika, grimmēta, patīkami smaržoja, pats process, lietišķs nauda uz reiz, jāizvēlas cik ilgi gribi, paņēmu 1/2h nekļūdījos, nezinu ko H būtu ar viņu darījis, kaut gan gāju lai ar manīm dara! Stipra masāža, tikai pa muguru, apkārt griezties fiksi gumija virsū un blows tāds nekāds, erotikas 0, cietu dabūju tikai no procesa vērošanas, šī jautā kā tālāk es saku kāp virsū negribot, uzrāpās, uzvilkos no viņas stenēšanas maigas, smaržas un acīs skatīšanās, bet šai atkal viss slikti saka lai no aizmugures, nu labi ar pusmīkstu lieku no aizmugures, no turienes skats ir labs, iesauļojusies, smuka pēcpuse, (!) manā gaumē, bet kā minēju aktivitāte 0,inicitīva 0, daudz lubrikanta, apnika ļurināt, prasu lai ar muti, nē, ar roku nu labi, ar roku arī bez izdomas, prasa lai es pats, es ibio pats varu bez maksas!!! Kkā nomocīju! Tad vēl sūdzas ka nav daudz ko darīt, biju vakar šai pirmais, būs vēl mēnesi, es neiešu, paši domājat, iet vai neiet!
 2. Ko ņemās Kleper, Tev bija cerība, es jautāju vēl 3x īsāk bet castingu neizgāju. Ibio muahaha.
 3. Daudzam piekrītu raxtītajam, ir bijušas memzeles bez pirkstu pielikšanas un kulaku bāzšanas līdz elkonim, tā ir fizioloģija, kas saistīta ar pauri, bija viena kas uzsēdās un nolēja, citai bijis pāris grūdienu, karoče ja nav, tad nav, neiespringstam!
 4. Cik prasījis esmu pērkamajām ir,bet es tā uzreiz nevaru, karoče toļka po ļubvi, Ļubov=deņgi, i to nevar!
 5. Tēma norauta podā! Vai ir varianti kurām tas sanāk!??? Padalās, dēdubrāļoti!
 6. Atcerējos gadījumu, kkā sagribējās kādu izdrebināt, bija sesdiena skatos intim tur nekā laba nav, plus vēl šaubīgo bilžu slud. Neceļ, tajā dienā, skatos vecākus sludeļus uzpeld Lelde, uzrunāja formas, eh ka ņemšu vēsturi pārbaudīšu, savulaik patika viņu drebināties, zvanu sauc bija ap 13, ilgi sauc, paceļ drūmā balsī atbild jūtami sagurusi, prasos ciemos, šī atbild, ko šodien?!!? es saku jā, ai man jātaisās, jākrāsojās, karoče saku tik slikti bez krāsošanās... klusums, sapratu negribu cikvēku mocīt, un fasādi lupināt! Noliku klausuli! Tā kā spriež paši!
 7. Biju pagājušā gada nobeigumā, uzrunāja bildes nolēmu pārbaudīt, adrese iepriekš minētā pie bērnu pasaules, bija laipna tel sarunā, māja iekšpagalmā, trepjutelpa nekāda, atvēra durvis samērā simpātiska, apakšvełā, dāma patīkama gadi pāri 45 kopta smaržīga, tapēc paliku dzīvoklis piektāmēts ar mantām, pocesā aktīva, minec labs, laba aktīva, grozi kā gribi, bet visvairāk pārstidza kājstarpes konpresija, tādu nebiju dabūjis nekad, iesaku dēł konpresijas, vairs neiešu dēł dzīvokła.
 8. Haijà, notestēju šo viesmākslinieci, pēc tā kad neizturēju atlasi no M91, tas tā! Nu tā bildes viņas protams piekoriģētas seja dzīvē smuka man patika, bildēs izkatās slaidāka, nav arī izplūdusi, puhā pat ir kurpes tās pašas ar kurām sagaidīja, kā minēju seja smuka, patika to apšļākt, uzvedība no viņas puses atraktīva, sūkā arī dziļi, bet man tas ne pārāk, grozīt grozīju kā grubējās, pakļāvīga, gāju uz push. bet teica ko es mūkot, biku papļāpājām par dzīvi, kārdinoši gulēja un gribēja savaldzināt uz otro šāvienu, negribējās, krūtis maziņš 2ņš, mazi galiņi, pakaļa varēja būt stingrāka, tāda mīkstiņa, mani pavilka attieksme un seja! € uz priekšu iedevu 50, dušā atcerējos ka pa tel. teica 60, piemetu vēl. *nepiedāvā es par Ukrainietēm, patika iešu vēl.
 9. Haijā, izteikšu savas domas, pati meitene ok, mugura dupsis smuks, maza miniatūra patīk tādas ka var saujās paņemt,krūtis tukšas, bet tas tā, kā kuram man saprotami, ieliktu silikonus būtu bomba, bet kam tad viss ja konvējers pilnīgs, ko var gribēt pa 50e, kkādas neadekvātas skaņas pie minet, mēģina dziļi ņemt, bet visss īsi ātri, konvējers, saprotu ka grib vairāk nopelnīt, tāpēc iet uz kvantitāti, ne kvalitāti, mēģina iekļauties pusH, nedod pat otro iespēju, gatavs uznest pa virsu, bet konvējers, tā ir kā iepriekš teikts nākamais jau mīcās pie durvīm. Tā kā ātrais variants ir ok, izšaut, vienu reizi. Domā paši!
 10. Šitā baigā, pēdējo reizi biju kādi gadi divi atpakaļ gāju purkšķī likt, bet nekā ātrs konvējers un viss, paprasīja arī kkādu kosmosu par savu veco rāmi un stūlbo atteksmi, sen atpakaļ visu darīja pa 35Ls un kanēli man neapnika. Karoče attieksme tur viss ir pidā, bet rāmis man patīk priekš tā vecuma.(!)
 11. Alloha, biju iepeldējis pie šamējās, pagājušo ned. Paņēmu visu komplektu, pa tel. Nosauca cenu 50,-€ Sagaida super tērpā patīkama, sexīga veļa, augums labs, krūtis silikoni, gali dikti patika kārtīgi atsūkāju, procesa laikā, izspaidīju arī! Naudu uzreiz neprasīja un pat nepakatījās ko es atstāju. Karoče masāža 0 nekas no erotikas kā jau iepriekš aprakstīts! Griezies riņķī, pusmīkstu sāk zelēt, stutēt virsū gumiju, baigi nepavilks no orālā arī tuvu 0 Pati piša 2 dēļ smukā auguma, krūtīm un pieminētajiem galiem! Viens šāviens, ātri visu novāc lai nedomā Tu te vēl kko darīt! Kādam būs laba mājsaimniece, vairāk neiešu, citam varbūt patiktu! Seja kā kkur forumā rakstīts drīzāk uz spāņi zemnieces pusi! Kaut gan biju šovasar ESP nu moins tur ir tādas čiksas, bet tas jau ir cic stāsts. Īsumā price, performancē! Sten gan drausmīgi:)))
 12. Gadi 5 kā neēsmu kko labu saticis no šāda tipa darbonēm, pirms tam bija kādas 3, visas pametušas šo rūpalu tā pati Lana, cena tagad kosmos, Adele, Viktorija, apnika viņas, tajā laikā jau bija 70,-Ls kad būs kkas pozetīvs padalīšos.
 13. Biju ieklīdis, uzrunāja saitos bildes, lūpas feinas bildēs, un price domāju notestēšu, varbūt kko labu atradīšu pa lēto, un tātad balss patīkama, lokācija atrasta ātri, burvis paver ne tas ko biju iedomājies no redzētajām bildēm, gupkas ne tādas,tātad veiksmīgas bildes, ok palikšu varbūt darbības pārsteigs izskatu, piķis uz priekšu 1/2h 50eur duša ok gūlta šķirba pa vidū, masāž gandrīz 0, rokas pielika tātad 1, tad jautājums nu Tu jau gatavs??? Jopcik, labi apgriežot, galu paraustīja sacēlās no lielajàm krūtīm pamīciju tās iebraucu ar pirkstiem vagā, feini slapš, un te salīdzinot ar grupy skūts slidens, minets sekls, cenšās man patika, grupijam dziļš, bez žēlastības, liku lekt virsū vispirms rodeo, pēc tam suniski, karoče ko var gribēt par tādu cenu. Ar kaķi vienā līmenī, tas ir mans viedoklis. Vairs neiešu ne pie vienas.
 14. Ar higēnu tur viss kārtībā, priekšā kušķis, un izrādījās ka visa vaga aizaugusi arī pakaļā!
×
×
 • Create New...