Jump to content

jaukais28

Members
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

jaukais28 last won the day on June 9 2018

jaukais28 had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

1 Follower

About jaukais28

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 1. Tā melnajā tochna izskatās kā Lana! Huina , bāla un seja nekāda! Montēti pupi, tas arī viss!
 2. Ir kadam atsauksmes par šo duetu vai pat trio? Var arī PM
 3. Nepis man lūdzu prātu , Dieva dēļ! Es visu sarunāju , bet tagad neesmu un nevaru sazinaties ar vinu! Redz Tu pat zini , kas ir Dima, jo es nezinu!
 4. Jā un šī dāma laikam kopā ar Lisu ir pazudušas , labs variants bija! Tiešām vairs nestrādā? Vismaz kad es zvanīju bija izslēgts! Pēdējais sludinājums bija decembri! Ir kādam kāds info?
 5. Labvakar! Kas ar šo pilsoni notiek? Vēl strāda vai beigusi karjeru!? Labu laiku nav manīta un sazvanīt arī nevar! Varbūt kādam ir privāti kontaki PM!?
 6. Kas ar šo pilsoni notiek? Tā arī nav sanācis tikt, laikam vienīgā normālā no šī portāla , pie kuras neesmu bijis! Vēl vispār darbojas? Alex komentārs neinteresē , cerams nepamodināšu viņu!
 7. Kāda adrese šim upurim? Ģertrūdes 68? Otrais stāvs ? Vai šitā ir cita?
 8. Biju pie Danielas! Augums , seja , ielikts grudaks, garas kājas - viss savās vietās , BET nu pieskarties īsti neļauj ( klitoru var pakutinat , tas arī viss ) Orālais arī vājšs , un brīžiem liekas, ka viņa ir nevis mauka, bet nevainīga meitene! Pēc izskata ļoti laba, pēc procesa nav 150 Eu vērta!
 9. Nihuja, Tev kopš 30tā janvāra jau pus gads pagājis! Man tikai 2 mēneši knapi!
 10. Nu bet tur bija abas lietuvietes, ja kāda atbilst lidzibai foto tad man jābūt virs 3,0 promilēm lai neatšķirtu , ka foto neatbilst! Es tikai pazaudēju 30 min un sev uzdevu jautājumu vai man viss kārtībā ar atmiņu!
 11. Jebat Sākumā jau smieklīgs šis tips likās, tagad varētu salauzt rokas vai nosist! Slinkums kaut ko dzejot, bet gribētu dzirdēt Kigas komentāru , dusmas
 12. Lienna! Es Tevi nepazīstu , neēsmu bijis pie Tevis un arī atsauksmes neēsmu lasījis par Tevi! Bet šādu Tavu komentāru dēļ, arī neiešu nekad! Iesaku šeit neiespringt un nezaudēt klientus.
 13. Šodien sludinās, zvanīju, teica, ka jaunus klientus neņem!
 14. Pēdējā laikā izslēgts telefons ! Ir kāds bijis ?
×
×
 • Create New...