Jump to content

jaukais28

Members
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by jaukais28

 1. Tā melnajā tochna izskatās kā Lana! Huina , bāla un seja nekāda! Montēti pupi, tas arī viss!
 2. Ir kadam atsauksmes par šo duetu vai pat trio? Var arī PM
 3. Nepis man lūdzu prātu , Dieva dēļ! Es visu sarunāju , bet tagad neesmu un nevaru sazinaties ar vinu! Redz Tu pat zini , kas ir Dima, jo es nezinu!
 4. Jā un šī dāma laikam kopā ar Lisu ir pazudušas , labs variants bija! Tiešām vairs nestrādā? Vismaz kad es zvanīju bija izslēgts! Pēdējais sludinājums bija decembri! Ir kādam kāds info?
 5. Labvakar! Kas ar šo pilsoni notiek? Vēl strāda vai beigusi karjeru!? Labu laiku nav manīta un sazvanīt arī nevar! Varbūt kādam ir privāti kontaki PM!?
 6. Kas ar šo pilsoni notiek? Tā arī nav sanācis tikt, laikam vienīgā normālā no šī portāla , pie kuras neesmu bijis! Vēl vispār darbojas? Alex komentārs neinteresē , cerams nepamodināšu viņu!
 7. Kāda adrese šim upurim? Ģertrūdes 68? Otrais stāvs ? Vai šitā ir cita?
 8. Biju pie Danielas! Augums , seja , ielikts grudaks, garas kājas - viss savās vietās , BET nu pieskarties īsti neļauj ( klitoru var pakutinat , tas arī viss ) Orālais arī vājšs , un brīžiem liekas, ka viņa ir nevis mauka, bet nevainīga meitene! Pēc izskata ļoti laba, pēc procesa nav 150 Eu vērta!
 9. Nihuja, Tev kopš 30tā janvāra jau pus gads pagājis! Man tikai 2 mēneši knapi!
 10. Nu bet tur bija abas lietuvietes, ja kāda atbilst lidzibai foto tad man jābūt virs 3,0 promilēm lai neatšķirtu , ka foto neatbilst! Es tikai pazaudēju 30 min un sev uzdevu jautājumu vai man viss kārtībā ar atmiņu!
 11. Jebat Sākumā jau smieklīgs šis tips likās, tagad varētu salauzt rokas vai nosist! Slinkums kaut ko dzejot, bet gribētu dzirdēt Kigas komentāru , dusmas
 12. Šodien gribēju aiziet , viss aizņemts esot ! Vot to es saprotu Man godīgi tikai prieks par to!
 13. Ko Tu tur vispār tagad dirs!? Tad tu pie Lisas par 150 EUR nevari tikt, tagad tev par dārgu darbone no Maskavas !Tādu huinu nes, ka vērtu tevi izslēgt diezgan ātri, ja būtu vienā kompānijā! :@
 14. Var redzēt, ka iebraucējas sāk sastādīt konkurenci, sīkums , bet patīkami ! Edispupe kur tad viņa pieņem ja esi bijis?
 15. Lienna! Es Tevi nepazīstu , neēsmu bijis pie Tevis un arī atsauksmes neēsmu lasījis par Tevi! Bet šādu Tavu komentāru dēļ, arī neiešu nekad! Iesaku šeit neiespringt un nezaudēt klientus.
 16. Šodien sludinās, zvanīju, teica, ka jaunus klientus neņem!
 17. Pēdējā laikā izslēgts telefons ! Ir kāds bijis ?
 18. 150 EUR 2x , jebatj kā var tā cena uzaugt!!! Raksta , ka piedāvājums ir daudzpusīgs, kad es biju kādus 2 gadus atpakaļ, piedāvājums bija pavisam parasts, kas tad viņa tagad par 150 EUR anālo piedāvā vai es kaut ko nesaprotu, no kurienes tā cena!
 19. Kādam ir ziņas vai strādā, pēdējais ko man atsūtīja arī bija par to, ka nav vietas, tas bija jūnijā , vairs neesmu zvanījis !
 20. Kads nezin vai Sindija vēl strādā vai tikai ar pastāvīgajiem tikai tiekas?
 21. Lana vel strada? Ir kads bijis? Necel telefonu, neesmu bijis kadus 5 mēnešus!
 22. Esmu bijis, iedzēra vīnu un palika neadekvāta, kā jau te teica alko nevar dot! 3 reiz izstrādāju 3h laikā un knapi tiku prom, negribēja mani laist ārā, pisties patīk, tikai seja neparāk un baigi daudz špahteles!
×
×
 • Create New...