Jump to content

Aiversons

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Aiversons

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 1. Sveiciens kolēgas. Jomā esmu nesen. Pirms mēnešiem diviem apmeklēju Inesi, iegriežoties forumā nolēmu, ka jāpiieliek sava artava Rīgas reāliju amoralajās hronikās. Pēc nopietna skautinga iekš foruma un sev vēlamā varianta piemeklēsanas vācot infu par šeit popularākajām maturēm starp visām izvēlējos apmeklēt Inesi 26718889. Sazvanījos un norunāju tikties pēc stundas, nedaudz problēmas sagādāja adreses atrašana, kur akmens google map lauciņā, bet ne par to stāsts. Iekšā tiku, dzīvoklis duša, ka jau īres dzīvoklis, vajadzīga atmosfēra, viss ok. Pati sagaidīja seksīgā naktsreklā, uzreiz varēja redzēt ka sieviete ir pievilcīga un augums ir tāds kā bildēs ja ne labāks, bez nepatīkamiem pārsteigumiem Jā un vispār viens no iemesliem kāpēc izvēlējos Inesi bija īstas foto, ar seju, sludinājumos, un labas atsauksmes (daļā par attieksmi nevienas sliktas atsauksmes xtralv nav). Bažīgu darīja dažas atsauksmes par figūru, strijām un ko tur... Nevienu striju nemanīju, figūra patīkama, augumam atbilstoša, sievišķīga, man patika, bet tas laikam gaumes jautājums. Pie galvenā. varēja just, ka mēģina saprast ko klients vēlas jo no sākuma bija stipri noslēpumaina, bet velāk pielāgojās tam ko no viņas gribēju arī nesakot tieši nolasīja. Tas drošivien ir lielākais pluss- attieksme, masāža sekss minets, viss ko grib klients un kā grib. to visu centās saprast un darīt pa prātam - rezultāts 2 šavieni 50eur un man neradās ne mazākās pardomas par price/performance no gaidītā. Saprotu par ko atdevu katru eiro. Būs jāiziet vēl.
 2. Nu dzejnieki, tad pa tēmai. Zvanīju 20131568 un 25136688 telefona numuri nav aktīvi. ar laiku nav manāma. Kārusi stringus uz nagliņas?
 3. Masē bez krūštura vai krūtis atkailina tikai pie HJ? Nepretojas ja ir vēlme paspaidīt cičus? ir kāds sarunājis klasiku vai vismaz orālo?
 4. Nu tad klasika ir pieejama vai tas ir tikai pieņēmumu līmenī?
×
×
 • Create New...