Jump to content

Aiversons

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Aiversons

 1. Sveiciens kolēgas. Jomā esmu nesen. Pirms mēnešiem diviem apmeklēju Inesi, iegriežoties forumā nolēmu, ka jāpiieliek sava artava Rīgas reāliju amoralajās hronikās. Pēc nopietna skautinga iekš foruma un sev vēlamā varianta piemeklēsanas vācot infu par šeit popularākajām maturēm starp visām izvēlējos apmeklēt Inesi 26718889. Sazvanījos un norunāju tikties pēc stundas, nedaudz problēmas sagādāja adreses atrašana, kur akmens google map lauciņā, bet ne par to stāsts. Iekšā tiku, dzīvoklis duša, ka jau īres dzīvoklis, vajadzīga atmosfēra, viss ok. Pati sagaidīja seksīgā naktsreklā, uzreiz varēja redzēt ka sieviete ir pievilcīga un augums ir tāds kā bildēs ja ne labāks, bez nepatīkamiem pārsteigumiem Jā un vispār viens no iemesliem kāpēc izvēlējos Inesi bija īstas foto, ar seju, sludinājumos, un labas atsauksmes (daļā par attieksmi nevienas sliktas atsauksmes xtralv nav). Bažīgu darīja dažas atsauksmes par figūru, strijām un ko tur... Nevienu striju nemanīju, figūra patīkama, augumam atbilstoša, sievišķīga, man patika, bet tas laikam gaumes jautājums. Pie galvenā. varēja just, ka mēģina saprast ko klients vēlas jo no sākuma bija stipri noslēpumaina, bet velāk pielāgojās tam ko no viņas gribēju arī nesakot tieši nolasīja. Tas drošivien ir lielākais pluss- attieksme, masāža sekss minets, viss ko grib klients un kā grib. to visu centās saprast un darīt pa prātam - rezultāts 2 šavieni 50eur un man neradās ne mazākās pardomas par price/performance no gaidītā. Saprotu par ko atdevu katru eiro. Būs jāiziet vēl.
 2. Nu dzejnieki, tad pa tēmai. Zvanīju 20131568 un 25136688 telefona numuri nav aktīvi. ar laiku nav manāma. Kārusi stringus uz nagliņas?
 3. Kā ir ar Inesi , Zvirbuli vai AmbeiraLee (vai kātur... http://www.xtra.lv/topic/29996-25136688-kadas-atsauksmes-sslv/)vēlētos kādu no šim noprovēt, vai pieņēm 90.to sākuma ražojumus?
 4. Masē bez krūštura vai krūtis atkailina tikai pie HJ? Nepretojas ja ir vēlme paspaidīt cičus? ir kāds sarunājis klasiku vai vismaz orālo?
 5. Jau kā nedēļu neesi atbildējis uz manu vēstuli PM ar kontaktu lūgmu ja jau sasolīji! Tagad posto citās sadaļās, bet tā arī neatbiildi, varbū tomēr?
 6. Sveiki darbinātāji! Kādu laiku sekoju līdzi forumam un radies iespaids, ka pakalpojuma pircējs samaksā par pakalpojumu un bieži vien pat tuvu Eiropas standartiem, bet pretī saņem pirmkārt darbones ego- novērtējumu no darbones: grib, negrib patīk nepatīk, pa vecu, pa stulbu, krāns ne tāds, greizi paskatījies, nesmaidījis, ne tajā valodā runājis no ka atkarīga saņemtā kvalitāte, daudzas laikam domā ka pie viņām iet uz randiņu. Jau kādu laiku apsveru domu izmēģināt kārtīgu procesu par naudu un esmu izsvēris par un pret, nonāc pie slēdziena ka tas ir vajadzīgs.Gribu pieredzi, gribu izdarbināt kā es gribu, saņemt to par ko maksāju nevis nākt uz darba interviju vai porn kastingu , kur vajadzēs kompleksot par savu lieko svaru +120kg, vai krāna izmēru, vai to ka izšaušu bez maz vai jau pa durvīm ienācis. Tāpēc, vai ieteiksiet kādu labu variantu pie ka aiziet un kas sapratīs un darīs to pēc kā esmu nācis nevis sniegs man savu vērtējumu. Tātad meklēju: -attieksme, kas ir galvenais kritērijs,neskatoties ne uz ko, gribu būt gaidīts, gribu seksu nevis kompleksot; -vecumam nav nozīmes, gluži granny gan negribu iespējams, ka loģisks variants būtu mature, pie tam ņemam vēra to, lai darbone piekristu pieņemt mani ar maniem 25gadiem; -komplekcijai nav nozīmes; -cena vēlams līdz 70eur, bet izskatīšu variantus vienīgi pie lielākas cenas, retaki apmeklējumi, aritmētika vienkārša. -klasiskais sekss, var beigt vismaz 2x. -nesmird pēc zivīm un iztiek bez STS; -ideālā variantā gribētos GFE, bet cik saprotu tad pašlaik tirgū nav pieejams. Kolēģi lūdzu iesakiet ko pamēģināt, ētiskāk jau būtu ja rakstīsiet publiski forumā, ko pēc tam varēs izmantot vai apspriest citi, bet būšu pateicīgs arī par PM. Varbūt kāda pati pieteiksies?
 7. Nu tad klasika ir pieejama vai tas ir tikai pieņēmumu līmenī?
×
×
 • Create New...