Jump to content

Moderator

Moderators
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Everything posted by Moderator

 1. Redz kā ir - mēs apmainamies ar informāciju, nevienam nav pienākuma sniegt info reāli nogurušiem cilvēkiem no kuriem visdrīzāk neko nesaņems pretī. Labāk atpūties, pēc tam ar atgūtiem spēkiem iztestē vismaz pāris meitenes, uzraksti atsauksmes un tad pamēģini vēlreiz pieklājīgi pajautāt.
 2. A ko darīt ar cilvēkiem kas pieļauj iespēju pārdot (kaut uz laiku) sevi citam cilvēkam?
 3. Varbūt ir īstais brīdis pārtraukt komunicēt ar mērgļiem un noziedzniekiem? Varu palīdzēt.
 4. Un kā pēc jūsu sarakstītā to visu lai satīra?
 5. Un tēmas visdrīzākais tiks nonestas nafig...
 6. Un tēmas visdrīzākais tiks nonestas nafig...
 7. Vasarnīca ir ārptāts ja trāpi HomoSovieticus kolhozā, tad ir pizdec! Ja trāpi kur apkārt ir jau ar pēcpadomju domāšanu tad ir norm. Un tie standarta ~600m2 arī nav tik slikti. Man bija 3500m2, vot kaut ko tādu appļaut gan ir diezgan apgrūtinoši.
 8. Nu tad beidziet spamot! (spamot var sadaļā "beztēma")
 9. PM ierobežojums 1000msg, varbūt reizēm der patīrīt
 10. Jūs pavisam appimpojušies? Es vēl saprastu ja jūs to pašu Patrišu apspriestu no "darbinātu/nedarbinātu" viedokļa. IMHO tā Bonnie McKee mazāk darbināma nekā tā pati Patriša
 11. Ну, все взрослые люди: сами принимают решения - сами отвечают за последствия своих решений. Нажми на кнопку "Pilnā versija"
 12. Ir kaudze ar tēmām kur lietotāji prasa apkopojumus vai piedāvā sastādīt "top", ja esi pārskatījis tādas tēmas tad gan jau saprati cik daudz sakarīga apkopojoša info izdosies savākt šajā tēmā. Att jautājums: vai bija prātīgi veidot jaunu tēmu?
 13. Tā! Atkal kāds gudrāks par visiem pārējiem. Noteikumi ir izlasīti? Šīs sadaļas tēma https://www.xtra.lv/topic/77755-paraugs-kā-pareizi-noformēt-jaunu-tēmu/#entry178865?
 14. Kaut kāds vīruss? Epidēmija? Kas notiek???
×
×
 • Create New...