Jump to content

feins

Members
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About feins

 • Rank
  Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 1. 1 septembrim ir jāgatavojas tev. Atradies mauku speciālists. Vajadzētu tev paretināt zobus un pirkstu lauzt. Varbūt tad sajēgsi ko rakstīt un ko nē
 2. Normāls vecis šitādas fantāzijas neraksta un viņas uzvedība gultā ne tuvu nav tāda kā aprakstīji. Raksti labāk blogu par savām fantāzijām, būs piekritēji tādi paši idiņi kā tu
 3. Viss skaidrs ar viņu. Šodien ieraudzīju sludinājumu, bet pagaidām nevaru viņu sazvanīt. Varbūt kādam ir info??? Simpātiska meitene piedāvā atputiņu ,minetiņš , masāža, klasika viss ar gumiju 60 eiro h ..uz SMS un e-mail neadbildu,nevilcinies zvani!! 27*19*36*41 https://puh.lv/lv/cat-escort-and-massage/ad-simpatiska-meitene-p/3587471.html
 4. 1 bildē nu nemaz iekārojama neizskatās. Vairāk gan pēc padomju laika stacijas šalavas. Otrā bilde tā neko. Ja kas, vakar zvanīju. Atbildēja neapmierināta un kad prasīju kāds piedāvājums tā kaut ko nomurmulēja un atslēdza zvanu.
 5. Piekrītu tev. Dirsēju daudz un ne jau viņiem ticēt. Šonedēļ pārbaudīšu
 6. Es to Zani 100 % pārbaudīšu. Baigi iekārdināja bilde ar punci un pupučiem
 7. Man šķiet, ka trūkst info par slaidām meitenēm. skinny,petite - topiks būtu ok, ja tikai tur rakstītu patiesību, nevis tie kuri grib izcelties ar gudrību un apdirst meitenes kaut pats ne reizi nav nevienu apciemojis. Zani 100% apciemošu un pārbaudīšu vai te raksta taisnību. Ja jutīšu ka tā ir tad off un prom Par Baibu viss ir skaidrs. Ir būts un ne vienu reizi vien. Problēma tāda ka gribas dažādību, bet īpašu izvēli slaidajā lauciņā neredzu. Meklējos un tāpēc jautāju pēc info.
 8. Nez vai tu te nemuldi. Zvanīju, balstiņa patīkama Teica ka Deglava 103 k5 pienemot Vienkārši man interesē tievas un slaidas. Maz tādu piedāvājumu. Varbūt varat ieteikt???
 9. Kāds ir bijis pie šīs meitenes? Vieta ir. Plavnieki. Klasika, oral,kunilings, 69..CENA 60€ 24902825 ZVANI.ANALO NEPIEDAVAJU..
 10. Uzzināju, ka Sabrina Plavniekos pieņem. Salacas ielā vairs neesot. Vismaz tā pēc sludinājuma sapratu. Salacas pie viņās bija ērti piebraukt.
 11. Nu ja, būtu vismaz reālas bildes ielikušas sludinājumā
 12. Nu ļoti pieklājīgs esi. Lasīju to topiku, bet tur nav nekā sakarīga
×
×
 • Create New...