Jump to content

feins

Members
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by feins

 1. Skatos ka nu jau sludinās pa 30 minetam. Mēnešreizes
 2. Vai tad kādreiz viņa izbrauca? Man viņa teica ka tikai pie sevis aicina? Virto, par kompresiju runājot domāju, ka drīzāk nevis no tā ka izļurkāta, bet gan no tā ka dzemdējusi ne jau vienu. Kaut gan man šķita, ka nemaz tik traki nav, berze bija ok.
 3. Nez vai kāds tur filmē. Viņa tiekas arī ja uzaicina pie sevis. Kaut gan aizdomīgi ir tas, ka gribēju ieiet virtuvē, bet nelaida. Varbūt tur kāds sēdēja???
 4. Sveiks reālajiem. Tā nu sanāca, ka sačatojos ar gribule12345 no 4 sex. Sarunāju tikšanos pa diviem ar pusi zilajiem. un protams aizbraucu. Biju šokā ka viņa piedāvā visu bez gumijas un var pat beigt iekšā. Nu pati viņa tā, diezgan ļumīga un nolietojusies. Noskaidroju, ka piedāvā arī fistingu, piedāvā dziļo minetu, piedāvā tikšanos ar vairākiem un ar pāriem. Karoče bez kompleksiem un var visu. Jā roka pežukā ieslīd elementāri, bez kādām grūtībām. Vai iesaku? Nezinu. Otro reizi nebraukšu. Varbūt padalieties ar savām izjūtām ja esiet bijuši pie viņas. https://www.4sexx.lv/?do=lv,Users,Profile,,166803
 5. Mana pieredze pie šīs meitenes ir pozitīva. Labi paseksojām labi pasmējāmies. Neko sliktu par viņu nevaru teikt. Tīrīga, figūra laba.
 6. Varu piekrist Veejsh. Sieviete pēc dabas patīkama un figūra arī laba lai cik tur tie gadi nebūtu. Pilnībā mani apmierināja viņas darbība seksā, teiktu pat lieliska un dabiska. Nu jā tās motelis tāds paplucis, bet uz to var pievērt acis, galvenais ka ērti piebraukt līdz pašām durvīm un sagaida feina sieviete. Kaut kā tā.
 7. 1 septembrim ir jāgatavojas tev. Atradies mauku speciālists. Vajadzētu tev paretināt zobus un pirkstu lauzt. Varbūt tad sajēgsi ko rakstīt un ko nē
 8. Normāls vecis šitādas fantāzijas neraksta un viņas uzvedība gultā ne tuvu nav tāda kā aprakstīji. Raksti labāk blogu par savām fantāzijām, būs piekritēji tādi paši idiņi kā tu
 9. Viss skaidrs ar viņu. Šodien ieraudzīju sludinājumu, bet pagaidām nevaru viņu sazvanīt. Varbūt kādam ir info??? Simpātiska meitene piedāvā atputiņu ,minetiņš , masāža, klasika viss ar gumiju 60 eiro h ..uz SMS un e-mail neadbildu,nevilcinies zvani!! 27*19*36*41 https://puh.lv/lv/cat-escort-and-massage/ad-simpatiska-meitene-p/3587471.html
 10. 1 bildē nu nemaz iekārojama neizskatās. Vairāk gan pēc padomju laika stacijas šalavas. Otrā bilde tā neko. Ja kas, vakar zvanīju. Atbildēja neapmierināta un kad prasīju kāds piedāvājums tā kaut ko nomurmulēja un atslēdza zvanu.
 11. Piekrītu tev. Dirsēju daudz un ne jau viņiem ticēt. Šonedēļ pārbaudīšu
 12. Es to Zani 100 % pārbaudīšu. Baigi iekārdināja bilde ar punci un pupučiem
 13. Man šķiet, ka trūkst info par slaidām meitenēm. skinny,petite - topiks būtu ok, ja tikai tur rakstītu patiesību, nevis tie kuri grib izcelties ar gudrību un apdirst meitenes kaut pats ne reizi nav nevienu apciemojis. Zani 100% apciemošu un pārbaudīšu vai te raksta taisnību. Ja jutīšu ka tā ir tad off un prom Par Baibu viss ir skaidrs. Ir būts un ne vienu reizi vien. Problēma tāda ka gribas dažādību, bet īpašu izvēli slaidajā lauciņā neredzu. Meklējos un tāpēc jautāju pēc info.
 14. Nez vai tu te nemuldi. Zvanīju, balstiņa patīkama Teica ka Deglava 103 k5 pienemot Vienkārši man interesē tievas un slaidas. Maz tādu piedāvājumu. Varbūt varat ieteikt???
 15. Kāds ir bijis pie šīs meitenes? Vieta ir. Plavnieki. Klasika, oral,kunilings, 69..CENA 60€ 24902825 ZVANI.ANALO NEPIEDAVAJU..
 16. Uzzināju, ka Sabrina Plavniekos pieņem. Salacas ielā vairs neesot. Vismaz tā pēc sludinājuma sapratu. Salacas pie viņās bija ērti piebraukt.
 17. Uzdūros šim saitam un ja jau reiz reģistrējos tad uzdošu jautājumu, varbūt kāds var padalīties ar infu. Neesmu no Rīgas un tagad irēju dzivokli Ķengaragā un tāpēc interesē kāds ir piedāvājums šajā rajonā. Vienu vakaru meklējos un pāris meiteņu kontaktus atradu Ķengragā,tuvais Ķengarags, bet nevienu nevarēju sazvanīt. Paldies!
×
×
 • Create New...