Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts
On 11/7/2023 at 8:37 PM, Blondy said:

Te nav nekāds sakars ar forumu. Cilvēku zinu ne jau no foruma, iespējams, ka vins šeit ir, bet par forumu neesam runājusi nekad .Daudzi pazīstami vīrieši zin, ka man ir meita, tāpēc nenozīmē, ka vajag piedavat seksu ar viņu .

Kādu laiku nav poustēts....

@Blondy, tu liecies sakarīga ,  lūdzu uzraksti ziņojumu par viņu policijā.... ir tāds teiciens, "svešu bērnu nav"... seksualitātei un tās izpausmēm tomēr ir ļoti stingras robežas... pat abstrahējoties no konkrētā "piedāvājuma" pretīguma, padomā, kā tu jutīsies, kad (nevis - "ja") lasīsim ziņās, ka kāds bērns Jelgavā (?) seksuāli izmantots un tu, konkrēti tu!, ar savu rīcību, to varēji novērst...

Piedāvāt mātei izmantot savu bērnu... tur ir jābūt socio(psiho)pātam lai to iedrošinātos.... pOh, "cik gadus tu viņu pazīsti", viņš tevi par cilvēku neuzskata...

 

Iesniegums policijā. Rīt!

 

Link to post
Rīgas labākās minetnieces
Ierakstīts
1 hour ago, notyou said:


Nu tā, nevarētu teikt ka gribu publiski sevi pazemot ar to ka pats jau dalbajobs, bet norāvu gonoreju, sēžu uz antibiotikām. 
 

sēž,sēž forumā un jau panikā man privāti rakstija, ka tā nevarot būt un apsaldējies būšot jo vińa jau tīra esot un regulāri pārbaudoties, vai nu dirš vai nu tomēr ne pārāk regulāri. 

Nu neglīti 😕

nu ja vinai reputācija forumā vēl kaut ko nozīmē, tad gan jau drīzumā nokomentēs visu sito pati seit publiski, ja vairs ne tad nekā.

protams, bez  gumijas ir  bezatbildigi un  pats vainigs, bet vienalga pretigi ka tā var nolaisties..

Link to post
Rīgas labākās minetnieces
Ierakstīts
1 hour ago, Haris1 said:

Jā, arī Jaunmārupes fejai arī ir savi fani😁 

Nu un kas tad īsti tagad - slikti vai labi?😁

Manā izpratnē kā prostitūta m91 toreiz bija vienkārsi  lieliska. Neeju es pēc gfe vai kā tamlīdzīga, bet kā seksīgs miesas gabals, maucīgas darbības, kas uzrunā kkādus dzīvnieciskos instinktus, lieliski uzbudina - pēc  tā arī  gāju. 

Bet ne  par to pat ir  runa - m91 pa lielam bija iemesls kāpēc es sai  forumā pievienojos - vinai bija legendāra tēma kurā  regulāri  poustoja un lika savas  bildes - key member es teiktu - vot toreiz forums bija kaut kas - gan jau bija pirms tam un būs vēl tādas fejas, kas liek  bildes un  uztur dzīvību forumā... bet,personīgi, man - m91&kakis "uztaisija" so forumu.... Bet sobrīd kas darās, kādas ir  aktuālās tēmas, poustotāji - vienkarsi nozēlojami... Jau sen pārstāju lasīt ko morena tur murgo un  to blondy vispār nopietni neuztveru... Nav vairs tēmas kas reāli  uzmanību piesaistītu... Nav pat ne  mashas  ne  taas aziaates kam bija vismaz kautkads potencials - ir tikai trolli da feiki da lohi :(

Link to post
Rīgas labākās minetnieces
Ierakstīts
7 minutes ago, Haris1 said:

Un par šo jūs visi fanojat ?😁 Veči,  nekas personisks . Gaumes lieta, bet tik ļoti siekaloties 😁

M91 nekāda skaistule nebija, tas  tiesa - bet dzilo neema varen aizrautīgi - un  arī  darbinot palika sajūta - nu baigi maucīga mauka, īsto profesiju atradusi

Link to post
Rīgas labākās minetnieces
Ierakstīts

Pēdējais kas bija no iistaas m91 forumā - tipo vairs nestrādā. Arī  @Moderatori legendaru temu izdzēsa... Solīja atjaunot ja atgriezas darbos...

No ta skrīnshota tolkam nevar saprast ir  vai nav... Vrodji līdzīga, bet varbut ka be... Jebkurā  gadījumā  seja nebija vinas  stiprā puse... Neizpratni vairāk  raisa stāsti par 30$ masīnā, bez  preza... Galigi nebija vinas  ampluā gadi 2 atpakal....

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2021. gada 5. jūnijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2021. gada 5. jūnijs - Iemesls nav norādīts
8 hours ago, Bloondinite said:

Teiksim šie .  Kā vēl atbildēt, ja ne rupji ? 

Es vienmēr no savas puses uzrakstu visu konkrēti, lai nav jāpārprasa 5  reizes viens un tas pats. Visu konkrēti atbildu un prasu, kad, cikos un kas ar vietu . Bet regulāri atrodas " īpaši apdāvinātie" , kuri nesaprot izlasīto. 

Sākšu apdomāt vai man arī nevajadzētu šeit salikt visus ,kas tikai čakarē laiku , kad uzrakstu, ka nevēlos turpināt saraksti - paliek agresīvi, vai kas sarunā tikšanos, uz kuru neierodas, vai kas ir " aizmirsuši " norēķināties par tikšanos. 🤔☺️

Screenshot_20210602-145526.png

Screenshot_20210602-150949.png

Screenshot_20210602-151451.png

Pārsmējos :)

Fejas, lieciet vēl šitādus! 

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts
19 hours ago, Inspektors Caps said:

 😆Šis ir pareizākais ceļš, ja neuzrunā, piedod un tinies prom.

Nu tas jau ir par traku, pavisam bezatbildīgi arī nevar. kas tu pie ārsta arī pieraksties un neaizej, vai taksi izsauc un nekāp iekšā, ja šoferis tev nesimpatizē??! 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.